Apie mus

UAB Baltservis – įrangos priežiūros ir pastatų remonto srityse dirbanti įmonė.


Baldų gamyboje naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas: laminuotas medžio drožlių plokštes (LMDP), įvairią faneruotę, medžio dulkių plokštes (MDF), medienos plaušų plokštes (MPP) ar (HDF), plokštes iš plonų medžio skiedrų ir sutvirtintas sintetine derva (OSB) ir (MFP), kraštų laminavimo (PVC), (HPL), (CPL) ir (ABS) juostas, LED apšvietimą, stiklą ir kitas medžiagas. Parenkame patikimą ir ilgai tarnaujančią baldų furnitūrą, suteikiame savo gaminiams garantiją.

Gaminame reklaminius informacinius stendus, lipdukus, gaminius iš plastiko ir organinio stiklo.

Atliekame maisto gamybinės įrangos priežiūrą ir remontą. Sisteminga restoranų, kavinių, gamybinių cechų, turgaviečių ir prekybos centrų įrangos priežiūra leidžia gamybiniai įrangai tarnauti gerokai ilgiau, pagaminti kokybiškus maisto gaminius, suteikia cechuose dirbančiam personalui patogumo ir pasitikėjimo. Atliekame gamybinės ir prekybinės įrangos sumontavimo ir išmontavimo darbus.

Atliekame patalpų apdailos remonto darbus.

UAB Baltservis
buvo įkurta 2005 metais spalio 24 dieną. Ilgą darbo patirtį turintys bendrovėje dirbantys darbuotojai padės išspręsti iškilusias problemas, o pagaminta produkcija palengvins kasdienių poreikių tenkinimą, sukurs patogią ir estetišką aplinką.